Urząd Stanu Cywilnego Żnin – USC Żnina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Żnin – USC Żnina

Urząd Stanu Cywilnego Żnin godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Żnin telefon, numer. Żnin Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Żninie kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Żninie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Żnin, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Żnin telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Żninie. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Żnin kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Żninie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Żninie jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Żnin, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Żnin godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Żnin

Adres: 700-lecia 39/lok 9, 88-400 Żnin

Telefon: 516 994 508,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Żnin:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Żninie

Urząd stanu cywilnego w Żninie jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Żnin rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Żnin zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Żnina.

Urząd Stanu Cywilnego w Żninie akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żninie, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żninie zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Żnin akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Żnin

Liczba wyświetleń: 349Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS