Urząd Stanu Cywilnego Żuromin – USC Żuromina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Żuromin – USC Żuromina

Żuromin Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Żurominie akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Żuromin.

USC Żuromin kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Żurominie należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Żuromin kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Żurominie od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Żuromin kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Żurominie

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Żurominie, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Żurominie. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Żuromin godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Żuromin

Adres: Plac Józefa Piłsudskiego 3, 09-300 Żuromin

Telefon: 236 572 540,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Żuromin:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 8:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Żurominie

Urząd Stanu Cywilnego Żuromin jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Żuromina. W USC w Żurominie można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Urząd Stanu Cywilnego Żuromin ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Żurominie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Żuromina pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Żuromin

Liczba wyświetleń: 485Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS