ZUS Biała Podlaska

ZUS Biała Podlaska – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Białej Podlaskiej

Kategoria: ZUS

Województwo: lubelskie

ZUS Biała Podlaska – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Białej Podlaskiej

ZUS Biała Podlaska godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Białej Podlaskiej świadczenia, 500+, emerytury.

ZUS Biała Podlaska kontakt

Państwowa jednostka organizacyjna, którą jest ZUS Biała Podlaska, umożliwia kontakt zdalny z interesantem wyłącznie za pośrednictwem numeru telefonu. Jest to jedyny sposób do uzyskania w ZUS Biała Podlaska informacji, a zarazem najszybszy. Kontaktując się z Biała Podlaska ZUS można zadać pytania w zakresie rent, emerytur, zasiłków, świadczeń, a także możliwości odbycia pobytu w sanatorium czy innych ośrodkach rehabilitacji zdrowotnej. Należy pamiętać, że ZUS Biała Podlaska kontakt z interesantem umożliwia wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

ZUS Biała Podlaska numer telefonu: 22 560 16 00
ZUS Biała Podlaska adres: ul. Sadowa 23, 21-500 Biała Podlaska 

ZUS Biała Podlaska emerytury

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Białej Podlaskiej składanie wniosku o przyznanie świadczenia emerytalnego umożliwia w formie online. Jest to znacznie łatwiejsze do wykonania oraz można cały proces zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu. ZUS Biała Podlaska emerytury przyznaje wyłącznie tym interesantom, którzy osiągnęli już wymagany staż pracy, a także ukończyli odpowiedni wiek. Rozpatrywanie decyzji o przyznanie emerytury trwa do 30 dni roboczych od daty złożenia wniosku przez petenta.

ZUS Biała Podlaska praca

Instytucja, którą jest ZUS Biała Podlaska, obsługiwana jest przez pracowników, którzy posiadają wysokie kwalifikacje, szeroki zakres umiejętności, a także duże doświadczenie zawodowe. W jednostce organizacyjnej ZUS Biała Podlaska praca polega między innymi na wymierzaniu oraz pobieraniu składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, wystawianiu osobom uprawnionym do emerytur i rent z ubezpieczeń społecznych imiennych legitymacji emeryta czy rencisty, kontroli orzecznictwa o czasowej niezdolności do pracy, a także na prowadzeniu rozliczeń z płatnikami składek z tytułu należnych składek i wypłacanych przez nich świadczeń. Dostępne w ZUS Biała Podlaska oferty pracy umieszczane są na stronie internetowej.

ZUS Biała Podlaska świadczenia

Oferowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Białek Podlaskiej świadczenia mogą być pobierane wyłącznie przez osoby, którym przyznano do tego prawo. Jednostka organizacyjna, jaką jest ZUS Biała Podlaska świadczenia udostępnia takie jak: 

  • Renty: z tytułu niezdolności do pracy, socjalna, rodzinna
  • Emerytury
  • Emerytury i renty dla osób pracujących oraz zamieszkałych za granicą
  • Świadczenia wypadkowe
  • Świadczenia przedemerytalne
  • Dodatki do świadczeń emerytalno – rentowych: dla sierot zupełnych, pielęgnacyjny, kombatancki, kompensacyjny, za tajne nauczanie weterana poszkodowanego
  • Zasiłki: opiekuńczy, chorobowy, wyrównawczy, pogrzebowy, macierzyński

Wszystkie dostępne w ZUS Biała Podlaska wnioski oraz formularze są dostępne na głównej stronie internetowej. Każda zainteresowana osoba, która posiada dostęp do internetu, może jest pobrać, wydrukować oraz wypełnione złożyć w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Białej Podlaskiej. ZUS Biała Podlaska oferuje możliwość składania niektórych formularzy w formie online na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

ZUS Biała Podlaska Program Rodzina 500+

Dostępny w ZUS Biała Podlaska Program Rodzina 500+ jest wparciem dla Polskich rodzin w związku z wychowywaniem dzieci. Oferowane przez Biała Podlaska ZUS świadczenie przysługuje na każde dziecko i jest ono wypłacane w wysokości 500 zł miesięcznie. Wnioski o przyznanie świadczenia interesanci mogą składać w formie zdalnej na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

ZUS Biała Podlaska godziny otwarcia

ZUS Biała Podlaska godziny otwarcia posiada takie same jak godziny przyjmowania interesantów. Instytucja jest otwarta od poniedziałku do piątku. Biała Podlaska ZUS w poniedziałki czas pracy wydłużył do godziny 17:00. Z usług, jakie oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Białej Podlaskiej ,mogą korzystać osoby, które zamieszkują gminy Biała Podlaska, Drelów, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Międzyrzec Podlaski, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice, a także Zalesie. 

ZUS Biała Podlaska godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

W przypadku planowania osobistej wizyty w ZUS Biała Podlaska, aby uniknąć niechcianej kolejki, warto dokonać wcześniejsze rezerwacji terminu na konkretną godzinę. 

Liczba wyświetleń: 1502Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS