Oddział ZUS Toruń

ZUS Toruń – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu

Kategoria: ZUS

Województwo: kujawsko-pomorskie

ZUS Toruń – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu

ZUS Toruń telefon, numer infolinii ZUS w Toruniu. ZUS Toruń kontakt z instytucją, aktualne godziny otwarcia oddziału ZUS w Toruniu. Emerytury, renty, zasiłki.

ZUS Toruń kontakt

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Toruniu. ZUS Toruń kontakt umożliwia petentom głównie telefonicznie. Jeżeli chodzi o zapytanie mailowe do oddziału ZUS w Toruniu, trzeba wiedzieć, że nie jest to możliwe. Poczta elektroniczna którą odbiera ZUS musi być skierowana na adres centrali. Oznacza to, iż zapytania nie są obsługiwane przez pracowników ZUS w Toruniu. Nie oznacza to jednak, iż nie warto kontaktować się mailowo. Pracownicy są w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie zapytania. Należy również pamiętać, że ZUS Toruń kontakt przez mail prowadzi jedynie w przypadkach gdy wiadomość zawiera adres zamieszkania, imię oraz nazwisko nadawcy. Dane kontaktowe instytucji zebrano w tabeli.

Adres ZUS Toruńul. Mickiewicza 33/39, 87-100 Toruń
ul. Mickiewicza 10/16, 87-100 Toruń
Telefon22 560 16 00
E-mail[email protected]
NIP ZUS Toruń8762049144

ZUS Toruń Mickiewicza telefony

ZUS oddział w Toruniu prowadzi obsługę interesantów telefonicznie. Trzeba zaznaczyć, iż podany telefon ZUS Toruń służy tylko i wyłącznie do rezerwacji wizyt w oddziale. ZUS Toruń telefon w tej sprawie obsługuje w godzinach otwarcia. Chcąc zarezerwować termin wizyty w ZUS w Toruniu, należy wybrać numer 54 230 73 76. Konsultant obsługujący podany telefon ZUS Toruń nie udziela informacji na temat formalności, emerytur, rent, zasiłków czy składek.

Telefon: 54 230 73 76

ZUS infolinia Toruń

Poza numerami kontaktowymi które funkcjonują w ZUS w Toruniu, dostępna jest telefoniczna infolinia ZUS Toruń. W przeciwieństwie do numeru kontaktowego w sprawie rezerwacji ZUS infolinia Toruń jest usługą dzięki której można uzyskać informacje na temat działania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Numer infolinii ZUS Toruń obsługiwany jest w Centrum Obsługi Telefonicznej (poza siedzibą oddziału ZUS w Toruniu). 

Telefon: 22 560 16 00

ZUS Toruń godziny otwarcia

W instytucji ZUS Toruń godziny urzędowania mogą nie być tożsame z godzinami obsługiwania klientów. Zmiany zostały wprowadzone w umożliwienia interesantom odwiedzin w instytucji również w popołudniowych godzinach. ZUS oddział w Toruniu godziny otwarcia ustanowił zgodnie z godzinami w których można zrealizować w instytucji formalności.

ZUS Toruń Mickiewicza godziny otwarcia

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek 8:00-15:00
środa 8:00-15:00
czwartek 8:00-15:00
piątek 8:00-15:00

ZUS Toruń Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych

Aby zachować organizacje pracy sprawami z zakresu emerytur i rent zajmują się pracownicy Wydziału Świadczeń Emerytalno-Rentowych ZUS w Toruniu. Jeżeli występują jakiekolwiek pytania przykładowo związane z wysokością przyznanego świadczenia ZUS Toruń Wydział Rent i Emerytur jest miejscem do którego zaleca, się zgłosić. W tym miejscu można również uzyskać informacje na temat innych dodatkowych świadczeń które mogą zostać przyznane po złożeniu odpowiedniego wniosku. 

ZUS Toruń Wydział Zasiłków Chorobowych

Osoby odprowadzające składkę zdrowotną mogą liczyć na zasiłek zdrowotny przyznany przez ZUS Toruń. Należy wiedzieć, że osoby ubezpieczone mogą liczyć na wsparcie finansowe ZUS w przypadku niezdolności do pracy na skutek wypadku lub choroby. ZUS Toruń zasiłki wypłaca w odpowiednim terminie, jeżeli chodzi o choroby i wypadki jest to 182 dni, czas ten jest wydłużony do 270 w przypadku ciąży lub gruźlicy.

Liczba wyświetleń: 4631Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS