MOPR Słupsk

MOPR Słupsk – Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Słupsk

Kategoria: MOPS

Województwo: pomorskie

MOPR Słupsk – Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Słupsk

MOPR Słupsk kontakt dla petentów, adres MOPR Słupsk Słoneczna. Godziny otwarcia MOPS w Słupsku. MOPR Słupsk terminy wypłat świadczeń, zasiłków.

MOPS Słupsk

Nazwy MOPS Słupsk jak i MOPR Słupsk odnoszą się do tej samej instytucji. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie jest placówką samorządową której głównym zadaniem jest udzielanie pomocy potrzebującym. Oferowana przez MOPR Słupsk pomoc ma formę pieniężną, w takim przypadku przyznawane są zasiłki czy stypendia. Oczywiście wsparcie przyznawane przez MOPS w Słupsku przyjmuje również formę niepieniężną, mowa tu przykładowo o bezpłatnych posiłkach dla potrzebujących.

MOPS Słupsk kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z obsługą klientów MOPS w Słupsku, jest skorzystanie z poniżej podanego numeru kontaktowego. Należy wspomnieć, że połączenia telefoniczne możliwe są również bezpośrednio z wybranym wydziałem placówki. MOPS Słupsk kontakt prowadzi także online. Zapytania mogą być skierowane mailowo na adres [email protected]. Jeżeli mail adresowany jest do konkretnego pracownika socjalnego lub wydziału, warto zaznaczyć to w treści. Jeżeli jednak wiadomość nie będzie posiadała informacji do kogo jest skierowana, zatrudnione w instytucji osoby są zobowiązane przekazać ją w odpowiednie miejsce.

Telefonicznie prowadzony przez MOPR Słupsk kontakt możliwy jest w godzinach otwarcia. Poza czasem w których pracownicy socjalni pełnią swoją zmianę, telefony nie są obsługiwane.

Adres: ul. Słoneczna 15D, 76-200 Słupsk 
Telefon: 59 81 42 801, 59 81 42 802 
E-mail: [email protected] 
Fax: 59 81 42 803

W placówce MOPR Słupsk Słoneczna działa również FAX. Mimo iż nie jest to najczęściej wybierana forma wsparcia, warto o tym wiedzieć.

MOPR Słupsk godziny otwarcia

Zarówno telefoniczna jak i stacjonarna obsługa klienta prowadzona jest w tych samych godzinach. W placówce MOPR Słupsk ul Słoneczna petenci mogą uzyskać pomoc od poniedziałku do piątku. Sobota i niedziela to dni w których ośrodek nie jest dostępny. Funkcjonujące w MOPR Słupsk godziny otwarcia pozostają niezmienne we wszystkie dni w których działa instytucja.

Godziny otwarcia MOPR w Słupsku
poniedziałek7:30 - 15:30
wtorek7:30 - 15:30
środa7:30 - 15:30
czwartek7:30 - 15:30
piątek7:30 - 15:30

Podane godziny otwarcia, nie mają zastosowania dla spotkań petentów z dyrektorem ośrodka. Obecnie Dyrektor MOPR Słupsk przyjmuje petentów we wtorki i czwartki od 10:00 do 12:00. W tym czasie można złożyć skargę lub wniosek. Warto wcześniej umówić się telefonicznie na spotkanie.

MOPR Słupsk terminy wypłat

W związku, iż MOPR w Słupsku zajmuje się wypłatą należnych petentom świadczeń, wiele osób jest zainteresowanych harmonogramem wypłat. Aktualnie na stronie internetowej placówki dostępna jest pełna lista. W niektórych przypadkach MOPR Słupsk terminy wypłat uzależnia od pierwszej litery nazwiska petenta.

MOPR Słupsk dział świadczeń rodzinnych

W placówce aktywnie działa wydział Świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych. W tym miejscu przyjmowane są wnioski o przyznanie dodatkowych świadczeń i zasiłków. MOPR Słupsk dział świadczeń rodzinnych ulokował w siedzibie głównej w pokoju numer 12.

Telefon: 59 848 10 50, 59 848 10 51, 59 841 12 24 
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 1633Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS