ZUS Słupsk

ZUS Słupsk – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Słupsku

Kategoria: ZUS

Województwo: pomorskie

ZUS Słupsk – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Słupsku

ZUS Słupsk godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres, infolinia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Słupsku emerytury, świadczenia, przetargi, sanatoria.

ZUS w Słupsku

Instytucja ZUS Słupsk jest państwową jednostką organizacyjną, która posiada osobowość prawną. ZUS Słupsk zajmuje się między innymi realizacją przepisów o ubezpieczeniach społecznych, kontrolą orzecznictwa o czasowej niezdolności interesanta do pracy, prowadzeniem prewencji rentowej, a także dysponowaniem środkami finansowymi funduszów ubezpieczeń społecznych oraz środkami Funduszu Alimentacyjnego. Z usług jednostki organizacyjnej, jaką jest ZUS Słupsk, mogą korzystać osoby zamieszkujące takie gminy jak Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino oraz Ustka. W jednostce organizacyjnej ZUS Słupsk praca jest bardzo odpowiedzialna oraz wymagająca. Wymaga ona odpowiedniego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego. Niezbędne są podczas jej wykonywania umiejętności dotyczące między innymi obsługi komputera oraz kontaktu z interesantem. Każda zatrudniona w instytucji ZUS w Słupsku osoba wykonuje zadania dotyczące ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych. Niezbędne jest również posiadany wiedzy dotyczącej ustaw. Podczas prowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko, ZUS Słupsk oferty pracy umieszcza w internecie na własnym portalu. ZUS Słupsk przetargi prowadzi na stronie internetowej, dotyczą one głównie zamówień publicznych. 

ZUS Słupsk druki do pobrania

ZUS Słupsk druki do pobrania oraz wszystkie niezbędne formularze udostępnia na stronie internetowej. Każdy interesant, który posiada dostęp do internetu, ma prawo je wydrukować oraz wypełnione złożyć w instytucji ZUS w Słupsku. Istnieje również możliwość wydrukowania uzupełnionych już na komputerze dokumentów. 

ZUS Słupsk kontakt

Jednostka organizacyjna, którą jest ZUS Słupsk kontakt zdalny z interesantem, umożliwia za pomocą numeru telefonu. Jest to najszybszy sposób na zdobycie ważnej informacji natychmiastowo. Warto pamiętać, że ZUS Słupsk kontakt telefoniczny umożliwia wyłączanie w czasie godzin jego otwarcia. 

ZUS Słupsk telefon: 22 560 16 00
ZUS Słupsk adres: Pl. Zwycięstwa 8, 76-200 Słupsk

ZUS Słupsk emerytury

ZUS Słupsk emerytury przyznaje osobom, które osiągnęły odpowiedni wiek lub należyty staż pracy. Decyzję w sprawie świadczenia emerytury oraz jej wysokości ZUS Słupsk wydaje w ciągu 30 dni. Decyzję o przyznaniu emerytury ZUS Słupsk dostarcza do interesanta listem poleconym. 

ZUS Słupsk infolinia

W instytucji ZUS Słupsk infolinia telefoniczna działa od poniedziałku do piątku wyłącznie w godzinach otwarcia jednostki organizacyjnej. W weekendy ZUS Słupsk infolinia nie jest obsługiwana. Można dzięki niej uzyskać wszystkie niezbędne informacje, które interesant chce zdobyć, w szybki sposób. Informacje są możliwe do uzyskania w sprawie, rent, emerytur, ubezpieczeń zdrowotnych oraz możliwości skorzystania z sanatorium, a także innych ośrodków dotyczących leczenia rehabilitacyjnego. 

ZUS Słupsk infolinia: 22 560 16 00

ZUS Słupsk godziny otwarcia

Jednostka organizacyjna, którą jest ZUS Słupsk godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi interesantów. W poniedziałki czas pracy Słupsk ZUS został wydłużony do godziny 17:00. W weekendy instytucja nie obsługuje petentów. 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00 
Środa: 8:00-15:00 
Czwartek: 8:00-15:00 
Piątek: 8:00-15:00 

ZUS Słupsk świadczenia

Oddział ZUS Słupsk świadczenia dla interesantów wykonuje następujące:

  • Emerytury
  • Renty
  • Świadczenia przedemerytalne
  • Świadczenia wypadkowe
  • Dodatki do świadczeń emerytalno – rentowych
  • Zasiłki
  • Zasiłki dla osób pracujących oraz zamieszkałych za granicą

Liczba wyświetleń: 1030Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS