Urząd Pracy Stargard

Urząd Pracy w Stargardzie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Pracy w Stargardzie

Urząd Pracy Stargard godziny otwarcia, dane teleadresowe. Oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Stargardzie.

Urząd Pracy Stargard

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie jest jednym z 340 Powiatowych Urzędów Pracy w Polsce. Znajduje się przy ul. Pierwszej Brygady 35 w Stargardzie. W większości sytuacji istnieje mylne stwierdzenie mówiące o tym, że urząd pomaga tylko osobom bezrobotnym i poszukującym nowej pracy. Ku zdziwieniu wielu osób Urzad Pracy Stargard niesie również pomoc pracodawcom, którzy chcą mieć odpowiedniego pracownika, z dopasowanymi umiejętnościami do powierzanego mu stanowiska pracy, a także pracowitego. Urząd Pracy w Stargardzie organizuje wiele szkoleń i stażów dla interesantów zarejestrowanych w placówce. Wszystkie szkolenia są przez niego dofinansowywane i planowane na podstawie współpracy z różnego rodzaju firmami. 

Urząd Pracy Stargard kontakt

Urzad Parcy Stargard informuje, że od dnia 25.04.2022r. została wznowiona metoda pobierania numerków potrzebnych do rejestracji w placówce. Numerek można pobrać od godziny 7:45 na parterze budynku, a w biletomacie aż do skończenia numerków. Istnieje jeszcze telefoniczna możliwość rejestracji lub elektroniczna przez wyznaczone do tego portale. Skargi i wnioski przyjmuje Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Stargardzie na ul. Pierwszej Brygady 35 w poniedziałki od godziny 13:00 do 15:30. Osoby niemające czasu na osobistą wizytę w urzędzie lub pracujący w godzinach pracy placówki, przez co kontakt telefoniczny jest niemożliwy, mogą skorzystać z formularza kontaktowego. Jednak należy pamiętać, że każda wiadomość wysłana za jego pośrednictwem powinna mieć określony schemat. W formularzu kontaktowym powinny być zawarte informacje na temat danych osobowych adresata, adresu, oraz konkretnej treści napisanej w formie urzędowej korespondencji.

Urząd Pracy Stargard adres: ul. Pierwszej Brygady 35; 73-110 Stargard
Powiatowy Urząd Pracy Stargard telefon: 915 784 014
Fax: (91) 578 05 37
E-mail: [email protected]
 Urząd Pracy Stargard godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 07:30-15:30
  • Wtorek: 07:30-15:30
  • Środa: 07:30-15:30
  • Czwartek: 07:30-15:30
  • Piątek: 07:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Powiatowy Urząd Pracy Stargard (PUP Stargard) interesantów przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-14:00.

Urząd Pracy Stargard oferty pracy

Jedną z podstawowych funkcji Powiatowego Urzędu Pracy w Stargardzie jest przeciwdziałanie bezrobociu w Polsce. Na stronie internetowej instytucji istnieje baza ofert pracy, z której może korzystać każdy interesant. Osoby mające świadomość, jakiej pracy dokładnie szukają, mają możliwość szybkiego przeszukiwania wszystkich propozycji dzięki odpowiednio skonstruowanej wyszukiwarki. Umożliwia ona znajdowanie interesujących petenta propozycji według podanych kategorii. Oprócz internetowej wersji bazy ofert Urząd Pracy Stargard w swojej siedzibie na ul. Pierwszej Brygady 35 posiada wszystkie propozycje w wersji papierowej. Placówka Urzędu Pracy w Stargardzie wykazuje profesjonalne podejście do dopasowywania ofert do potencjalnych pracowników.

Liczba wyświetleń: 796Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS