Urząd Pracy Wadowice

PUP Wadowice – Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Wadowice – Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Rejestracja bezrobotnych, PUP Wadowice oferty pracy w powiecie. Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach kontakt, godziny otwarcia, telefon kontaktowy.

PUP Wadowice kontakt

Urząd Pracy w Wadowicach oferuje szeroki zakres usług dla osób poszukujących pracy i pracodawców. Centralna siedziba instytucji mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 27. PUP Wadowice kontakt realizuje od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia. Warto wiedzieć, że telefoniczna obsługa klienta prowadzona jest pod każdym z podanych poniżej numerów kontaktowych.

Adres: ul. Adama Mickiewicza 27, 34-100 Wadowice
Telefon: (33) 873 71 00, (33) 873 50 20, (33) 873 50 21, (33) 823 22 32
E-mail: [email protected]

Ważną kwestią o której należy pamiętać przesyłając wiadomości mailowe na adres PUP w Wadowicach jest odpowiedni podpis. Zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Pracy Wadowice kontakt mailowy obsługuje gdy nadawca wiadomości umieści w niej własne imię, nazwisko, adres, a także temat zapytania.

PUP Wadowice – dostępność dla niepełnosprawnych

W instytucji jaką jest Powiatowy Urząd Pracy Wadowice, osoby niepełnosprawne mają możliwość skorzystania z wind i podnośników które umożliwiają poruszanie się po budynku, a także bezpośredni dostęp do niego. Przed PUP w Wadowicach wydzielono również specjalne miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. W razie potrzeby uzyskania pomocy pracownicy chętnie udzielają potrzebnego wsparcia.

Urząd Pracy Wadowice godziny otwarcia

Instytucja działa od poniedziałku od piątku w godzinach 7:00-15:00. Należy jednak pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Pracy w  Wadowicach nie pokrywają się całkowicie z godzinami obsługi interesantów. Wszelkie formalności mogą zostać zrealizowane od 7:30 do 14:30 we wszystkie dni robocze (wyjątek stanowią dni wolne ustawowo).

PUP Wadowice godziny otwarcia: 7:00-15:00
Obsługa interesantów: 7:30-14:30

PUP Wadowice oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach dysponuje ofertami pracy dla wielu różnych zawodów. Niezależnie od tego, czy jest to praca na cały etat czy praca tymczasowa – każdy może znaleźć na stronie internetowej instytucji ofertę, która najbardziej mu odpowiada. W każdej chwili na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach można zapoznać się z ofertami pracy. Warto wiedzieć, że pracownicy instytucji PUP Wadowice oferty aktualizują na bieżąco, oznacza to, że przestarzałe ogłoszenia są usuwane a nowe zgłoszenia dodawane dla użytkowników.

Dla osób które nie korzystają z internetu PUP Wadowice oferty pracy udostępnia również stacjonarnie w budynku instytucji.

PUP Wadowice rejestracja

Urząd Pracy w Wadowicach przyjmuje wszystkie osoby, które chcą zarejestrować się jako bezrobotne. Aby pomóc osobom poszukującym pracy w Wadowicach w uzyskaniu potrzebnego im wsparcia, istnieje możliwość rejestracji jako osoba bezrobotna. Aby zminimalizować liczbę osób w budynku PUP Wadowice rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online.

Liczba wyświetleń: 1190Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS