Urząd Gminy Bełchatów – UG w Bełchatowie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Wydziały w Urzędzie Gminy w Bełchatowie. Telefon Urzędu Gminy Bełchatów, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bełchatowa.

Kontakt Urząd Gminy Bełchatów

Adres: Kościuszki 13, 97-400 Bełchatów

Telefon: 44 632 52 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bełchatów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Bełchatów

Urząd Gminy Bełchatów to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Bełchatów. Urząd Gminy Bełchatów realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Bełchatów.

Urząd Gminy w Bełchatowie kontakt

Urząd Gminy Bełchatów kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Bełchatowie można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Bełchatowie, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Bełchatowie zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Bełchatowie w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bełchatowie

Urząd Gminy Bełchatów godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Bełchatów można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Bełchatowie zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Wydziały Urzędu Gminy Bełchatowa

Urząd Gminy Bełchatów to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Bełchatów został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Bełchatowa

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Bełchatowa, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Bełchatów

Liczba wyświetleń: 23Wyszukaj dodatkowe informacje: