Urząd Gminy Białogard – Gmina Białogard

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Gminy Białogard – Gmina Białogard

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Białogardzie. Gmina Białogard kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Białogardzie.

Urząd Gminy Białogard kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Białogardzie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Białogard kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Białogardzie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Białogardzie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Białogardzie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Białogardzie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Białogard. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Białogardzie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Białogard godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Białogardzie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Białogardzie. Instytucja Urzędu Gminy Białogard jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Białogard jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Białogard

Adres: Wileńska 8, 78-200 Białogard

Telefon: 94 312 44 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Białogard:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Białogard

Urząd Gminy Białogard to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Białogard, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Białogard zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Białogard. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Białogard mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Białogard odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Białogard składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Białogardu mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Białogardzie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Białogardu

Urząd Gminy w Białogardzie składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Białogardzie dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Białogard czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Białogardu

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Białogardu mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Białogardu, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Białogard

Liczba wyświetleń: 269Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS