Urząd Gminy Biały Dunajec – Gmina Biały Dunajec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Biały Dunajec – Gmina Biały Dunajec

Gmina Biały Dunajec kontakt dla mieszkańców Białego Dunajca – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Białym Dunajcu.

Urząd Gminy Biały Dunajec kontakt

Urząd Gminy Biały Dunajec na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Białym Dunajcu można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Biały Dunajec kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Biały Dunajec godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Białym Dunajcu są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Biały Dunajec jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Białego Dunajca jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Białego Dunajca są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Biały Dunajec.

Kontakt Urząd Gminy Biały Dunajec

Adres: Jana Pawła II 312, 34-425 Biały Dunajec

Telefon: 89 623 20 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Biały Dunajec:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Gmina Biały Dunajec

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Biały Dunajec można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Biały Dunajec. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Biały Dunajec mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Biały Dunajec pełni ważną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja sieci dróg, remonty placów i parków, a także rozwój transportu publicznego. Ponadto UG Biały Dunajec angażuje się w budowę i utrzymanie istotnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W celu efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Biały Dunajec został podzielony na wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje. Na przykład, Wydział Inwestycji i Infrastruktury zajmuje się realizacją inwestycji w infrastrukturę gminy, takich jak budowa i modernizacja dróg, budynków publicznych oraz instalacji komunalnych. Wydział Oświaty i Kultury skupia się na wspieraniu rozwoju edukacji i kultury poprzez budowę i utrzymanie placówek oświatowych, bibliotek, teatrów i muzeów.

Urząd Gminy Biały Dunajec wydziały

Urząd Gminy Biały Dunajec jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Biały Dunajec wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Białego Dunajca pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Białego Dunajca, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Biały Dunajec Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Biały Dunajec, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Biały Dunajec,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Biały Dunajec.

Urząd Gminy Biały Dunajec prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Biały Dunajec, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Biały Dunajec trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Biały Dunajec

Liczba wyświetleń: 276Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS