Urząd Gminy Tarnów

Urząd Gminy Tarnów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Tarnów

Urząd Gminy w Tarnowie godziny otwarcia placówki, kontakt telefoniczny, adres. Gospodarka odpadami-harmonogram wywozu śmieci. Tarnów Urząd Gminy BIP.

Jedną z placówek administracyjnych w województwie małopolskim jest Urząd Gminy w Tarnowie. Pod Urząd Gminy Tarów przynależy 14 miejscowości, których mieszkańcy zrealizują w placówce sprawy urzędnicze.

Urząd Gminy Tarnów godziny otwarcia

W mieście Tarnów Urząd Gminy, aby sprostać oczekiwaniom mieszkańców, wprowadził różnorodne godziny urzędowania placówki. Obywatele, którzy są zainteresowani głównie wizytą osobistą, powinni mieć to na uwadze wybierając tę formę wizyty i kontaktu. Urząd Gminy Tarnów godziny otwarcia placówki ustanowił odpowiednio według potrzeb petentów:

  • poniedziałek: 8:30-16:30
  • wtorek-piątek: 7:30-15:30

W weekendy oraz w dni ustawowo wolne od pracy Urząd Gminy Tarnów jest zamknięty. Wójt Gminy Tarnów przyjmuje mieszkańców w każdy poniedziałek po wcześniejszym umówieniu wizyty. Rezerwacji terminu można dokonywać telefonicznie bądź poprzez stronę internetową przedstawioną przez Urząd Gminy Tarnów BIP.

Urząd Gminy Tarnów kontakt

Telefon: 14 688 01 01
E-mail: [email protected]

Urząd Gminy Tarnów adres: ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów

Urząd Gminy Tarnów – gospodarka odpadami

Pieczę nad gospodarką odpadami w Urzędzie Gminy Tarnów sprawuje dział związany z ochroną Środowiska i Klimatu, jakim jest Referat Inwestycji. W trosce o środowisko wywożone przez Urząd Gminy Tarnów śmieci, powinny być odpowiednio posegregowane przez mieszkańców danej posesji. 

Zbiórka odpadów odbywa się zgodnie z obecnymi przepisami, które są określone przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska i obwieszczone w ustawie o odpadach. Urząd Gminy Tarnów wywóz śmieci przedstawił w ogólnie dostępnym harmonogramie, udostępnionym na głównej stronie internetowej.

Liczba wyświetleń: 902Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS