Urząd Gminy Biskupice – Gmina Biskupice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Biskupice – Gmina Biskupice

Wydziały w Urzędzie Gminy Biskupic. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Biskupice. Gmina Biskupice godziny otwarcia, kontakt.

Kontakt Biskupice Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Biskupice jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Biskupicach. Urząd Gminy Biskupice kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Biskupice jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Biskupicach zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Biskupic rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Biskupice telefon

Urząd Gminy w Biskupicach jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Biskupice możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Biskupicach jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Biskupice telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Biskupice

Adres: Tomaszkowice 455, 32-020 Wieliczka

Telefon: 12 250 68 99,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Biskupice:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Biskupice

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Biskupicach, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Biskupice czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Biskupice jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Biskupicach wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Biskupicach można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Biskupice stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Biskupice zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Biskupice wydziały

W Urzędzie Gminy Biskupice mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Biskupic mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Biskupice są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Biskupice

Liczba wyświetleń: 334Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS