Urząd Gminy Chrząstowice – Gmina Chrząstowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Wydziały Urzędu Gminy Chrząstowice. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Chrząstowice. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Chrząstowice oraz godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Chrząstowice

Adres: ul. Dworcowa 38, 46-053 Chrząstowice

Telefon: +48 77 4219 696, +48 77 4219 613

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chrząstowice

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Gmina Chrząstowice

Urząd Gminy Chrząstowice to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Chrząstowice. W Urzędzie Gminy Chrząstowice mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Chrząstowice.

Kontakt Chrząstowice Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Chrząstowicach mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Chrząstowicach, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Chrząstowice kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Chrząstowicach jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Chrząstowice telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Chrząstowicach. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Chrząstowic, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Chrząstowicach jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Chrząstowice telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Wydziały Urzędu Gminy Chrząstowic

W ramach Urzędu Gminy Chrząstowic dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Chrząstowic

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Chrząstowic, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Chrząstowic można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Chrząstowice

Liczba wyświetleń: 27Wyszukaj dodatkowe informacje: