Urząd Gminy Drwinia – Gmina Drwinia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Drwinia – Gmina Drwinia

Urząd Gminy Drwinia – zobacz wydziały w Urzędzie Gminy Drwinia. Kontakt z UG w Drwini przez telefon i online. Gmina Drwinia godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Drwini kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Drwini należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Drwinia kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Drwini, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Drwini, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Drwinia.

Urząd Gminy Drwinia godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Drwinia są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Drwini nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Drwinia są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Drwinia nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Drwinia

Adres: Gmina Drwinia, 32-709 Drwinia 57

Telefon: 12 284 98 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Drwinia:

  • Poniedziałek 9:30-16:30
  • Wtorek 8:30-15:30
  • Środa 8:30-15:30
  • Czwartek 8:30-15:30
  • Piątek 8:30-15:30

Gmina Drwinia

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Drwini. W Urzędzie Gminy Drwinia mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Drwinia jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy. Urząd Gminy Drwinia pełni istotną funkcję koordynacji różnorodnych działań i projektów, które mają na celu rozwój gminy. Duże znaczenie przywiązuje się do inwestycji w infrastrukturę, takiej jak modernizacja sieci wodociągowej, rozbudowa dróg czy tworzenie nowych miejsc rekreacyjnych, takich jak boiska sportowe czy place zabaw. Dodatkowo Urząd Gminy Drwinia angażuje się w usprawnianie transportu publicznego poprzez inicjowanie projektów związanych z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

Aby zapewnić skuteczne zarządzanie, Urząd Gminy Drwinia został podzielony na różne wydziały, z których każdy odpowiada za konkretne dziedziny działalności. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Drwini jest odpowiedzialny za sprawy związane z transportem, takie jak rejestracja pojazdów czy wydawanie dokumentów dotyczących prawa jazdy. Dla wygody mieszkańców, Urząd Gminy Drwinia umożliwia realizację wielu formalności online, co ułatwia i przyspiesza proces załatwiania administracyjnych zadań związanych z komunikacją i transportem.

Urząd Gminy Drwinia Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Drwini jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Drwinia jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Drwini.

Urząd Gminy Drwinia druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Drwinia udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Drwinia. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Drwinia

Liczba wyświetleń: 162Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS