Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem – Gmina Gródek nad Dunajcem

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem. Pomoc od Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Kontakt Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem

Adres: Gródek nad Dunajcem 54, 33-318 Gródek nad Dunajcem

Telefon: (18) 440 10 35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Gródek nad Dunajcem

Pracownicy Urzędu Gminy Gródek nad Dunajcem są do dyspozycji mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Gródka nad Dunajcem?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Gródku nad Dunajcem, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Gródek nad Dunajcem, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Gródka nad Dunajcem

Aby udać się do Urzędu Gminy Gródek nad Dunajcem, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Gródek nad Dunajcem mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Wydziały Urzędu Gminy Gródka nad Dunajcem

Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Gródka nad Dunajcem

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Gródka nad Dunajcem, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem

Liczba wyświetleń: 86Wyszukaj dodatkowe informacje: