Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie – Gmina Iwanowice Włościańskie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie – Gmina Iwanowice Włościańskie

Wydziały w Urzędzie Gminy Iwanowic Włościańskich. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Iwanowice Włościańskie. Gmina Iwanowice Włościańskie godziny otwarcia, kontakt.

Kontakt z Urzędem Gminy Iwanowic Włościańskich

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Iwanowicach Włościańskich, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Iwanowic Włościańskich kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Iwanowic Włościańskich jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Iwanowic Włościańskich są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Iwanowic Włościańskich obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie

Adres: Ojcowska 11, 32-095 Iwanowice Włościańskie

Telefon: 12 388 40 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie:

 • poniedziałek 8:00-17:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-15:00

Gmina Iwanowice Włościańskie

Urząd Gminy w Iwanowicach Włościańskich oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Iwanowice Włościańskie mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Iwanowice Włościańskie można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Iwanowice Włościańskie składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Iwanowice Włościańskie to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Iwanowice Włościańskie
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Iwanowic Włościańskich. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Iwanowicach Włościańskich można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Iwanowice Włościańskie.

Mapa Urząd Gminy Iwanowice Włościańskie

Liczba wyświetleń: 325Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS