Urząd Gminy Jordanów – Gmina Jordanów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Jordanów – Gmina Jordanów

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Jordanów dostępny na stronie internetowej. Gmina Jordanów Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Kontakt Jordanów Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Jordanów jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Jordanowie. Urząd Gminy Jordanów kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Jordanów jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Jordanowie zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Jordanowa rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Jordanów telefon

Urząd Gminy w Jordanowie jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Jordanów możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Jordanowie jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Jordanów telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Jordanów

Adres: Rynek 2, 34-240 Jordanów

Telefon: 18 268 76 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jordanów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Jordanów Urząd Gminy

Urząd Gminy Jordanowie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Jordanów odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Jordanów jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Jordanowa podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Jordanów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Jordanów tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Jordanowa posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Jordanów Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Jordanowie jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Jordanów jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Jordanowie.

Urząd Gminy Jordanów druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Jordanów udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Jordanów. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Jordanów

Liczba wyświetleń: 412Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS