Urząd Gminy Koniusza – Gmina Koniusza

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Koniusza – Gmina Koniusza

Urząd Gminy w Koniuszy aktualne godziny otwarcia. Gmina Koniusza kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Koniuszy.

Kontakt Koniusza Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Koniusza jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Koniuszy ? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Koniuszy. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Koniusza godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Koniusza kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Koniusza telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Koniusza jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Koniuszy jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Koniusza telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Koniuszy, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Koniusza

Adres: Koniusza 55, 32-104 Koniusza

Telefon: 12 386 90 39,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Koniusza:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Koniusza

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Koniusza, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Koniusza. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Koniusza oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Koniusza.

Urząd Gminy Koniusza zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Koniuszy. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Koniuszy, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Koniusza tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Koniusza druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Koniusza udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Koniuszy . Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Koniusza przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Koniusza

Liczba wyświetleń: 186Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS