Urząd Gminy Korczyna – Gmina Korczyna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Korczyna sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Korczyna – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Korczyna wydziały.

Kontakt Urząd Gminy Korczyna

Adres: ul. Rynek 18A , 38-420 Korczyna

Telefon: 13 43 540 80, 13 43 540 69

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Korczyna

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Korczyna

Pracownicy Urzędu Gminy Korczyna służą pomocą mieszkańcom Korczyna w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. W Urzędzie Gminy Korczyna można załatwić wiele spraw, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdu czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Korczyna jest ważnym punktem dla mieszkańców gminy Korczyna.

Kontakt z Urzędem Gminy Korczyna

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Korczyna, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Korczyna kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Korczyna jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Korczyna godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Korczyna warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Korczyna obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Korczyna jest zamknięty.

Urząd Gminy Korczyna Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Korczyna. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Korczyna mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Korczyna dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Korczyna można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Korczyna, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Korczyna wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Korczyna

Liczba wyświetleń: 23Wyszukaj dodatkowe informacje: