Urząd Gminy Kurów – Gmina Kurów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Kurów – Gmina Kurów

Urząd Gminy Kurów kontakt – jak skontaktować się z Urzędem Gminy w Kurowie. Gmina Kurów informacje dla mieszkańców. Telefony w Urzędzie Gminy w Kurowie.

Urząd Gminy Kurów kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Kurowie jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Kurów kontakt prowadzi przez:

  • telefon
  • pocztę elektroniczną
  • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Kurów godziny otwarcia

Urząd Gminy Kurów jest instytucją kluczową dla mieszkańców Kurowa oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Kurów, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Kurów jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Kurowa dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Kurów

Adres: ul. Lubelska 35, 24-170 Kurów

Telefon: 81 88 11 151, 81 88 11 777

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kurów:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Kurów

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Kurowa. W Urzędzie Gminy Kurów mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Kurów jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy. Urząd Gminy Kurów pełni istotną funkcję koordynacji różnorodnych działań i projektów, które mają na celu rozwój gminy. Duże znaczenie przywiązuje się do inwestycji w infrastrukturę, takiej jak modernizacja sieci wodociągowej, rozbudowa dróg czy tworzenie nowych miejsc rekreacyjnych, takich jak boiska sportowe czy place zabaw. Dodatkowo Urząd Gminy Kurów angażuje się w usprawnianie transportu publicznego poprzez inicjowanie projektów związanych z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

Aby zapewnić skuteczne zarządzanie, Urząd Gminy Kurów został podzielony na różne wydziały, z których każdy odpowiada za konkretne dziedziny działalności. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Kurowa jest odpowiedzialny za sprawy związane z transportem, takie jak rejestracja pojazdów czy wydawanie dokumentów dotyczących prawa jazdy. Dla wygody mieszkańców, Urząd Gminy Kurów umożliwia realizację wielu formalności online, co ułatwia i przyspiesza proces załatwiania administracyjnych zadań związanych z komunikacją i transportem.

Urząd Gminy Kurów Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Kurowie jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Kurów jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Kurowie.

Urząd Gminy Kurów druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Kurów udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Kurów. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Kurów

Liczba wyświetleń: 635Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS