Urząd Gminy Łapsze Niżne – Gmina Łapsze Niżne

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Łapsze Niżne – Gmina Łapsze Niżne

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Łapszach Niżnych, telefon, numer. Urząd Gminy Łapsze Niżne godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Łapszach Niżnych.

Kontakt Łapsze Niżne Urząd Gminy

Komunikacja z Urzędem Gminy jest niezbędna, kiedy potrzeba jest załatwić różnego rodzaju sprawy związane z działalnością instytucji. Nie zawsze jednak wiadomo, jak można skontaktować się z danym urzędem, oprócz osobistej wizyty. Urząd Gminy w Łapszach Niżnych poza osobistym kontaktem, daje możliwość mieszkańcom, także skontaktowania się na odległość. Urząd Gminy Łapsze Niżne kontakt prowadzi między innymi przez e-mail, platformę ePUAP. Dodatkowo warto pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Łapszach Niżnych dostępny jest także telefonicznie pod podanym numerem kontaktowym.

Urząd Gminy Łapsze Niżne telefon

Sam Urząd Gminy Łapsze Niżne, jak i jego wydziały wewnętrzne posiadają własne numery kontaktowe. W instytucji jaką jest Urząd Gminy Łapsze Niżne telefon kontaktowy podany powyżej prowadzi do sekretariatu. Chcąc skontaktować się z wybranym wydziałem wewnętrznym UG Łapsze Niżne telefon okaże się najwygodniejszą i najszybszą opcją uzyskania wsparcia.

Kontakt Urząd Gminy Łapsze Niżne

Adres: ul. Jana Pawła II 20, 34-442 Łapsze Niżne

Telefon: 18 265 93 10, 18 265 93 19

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łapsze Niżne:

 • poniedziałek 07:30–15:30
 • wtorek 08:30–16:30
 • środa 07:30–16:00
 • czwartek 07:30–15:30
 • piątek 07:30–15:30

Gmina Łapsze Niżne

Urząd Gminy w Łapszach Niżnych jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Łapsze Niżne. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Łapszach Niżnych jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Łapsze Niżne jest ważnym punktem na mapie. Gmina Łapsze Niżne stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Łapszy Niżnych. Urząd Gminy Łapsze Niżne składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Łapsze Niżne funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Łapsze Niżne, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Łapsze Niżne druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Łapsze Niżne udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Łapszach Niżnych. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Łapsze Niżne przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Łapsze Niżne

Liczba wyświetleń: 261Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS