Urząd Gminy Liszki – Gmina Liszki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Liszki – Gmina Liszki

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Liszki dostępny na stronie internetowej. Gmina Liszki Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Liszki kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Liszki można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Liszek. Telefoniczny kontakt z Gminą Liszki pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Liszki kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Liszkach

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Liszki są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Liszki godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Liszek.

Kontakt Urząd Gminy Liszki

Adres: Liszki 230, 32-060 Liszki

Telefon: 12 280 62 34,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Liszki:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Liszki

Urząd Gminy Liszki to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Liszki oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Liszkach mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Liszki – Urząd Gminy Liszki – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Liszek podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Liszek, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Liszki mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Liszek telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Liszki dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Liszki oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Liszek przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Liszki dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Liszki

Liczba wyświetleń: 469Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS