Urząd Gminy Mogilany – Gmina Mogilany

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Mogilany – Gmina Mogilany

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Mogilanach. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Mogilan.

Urząd Gminy Mogilany kontakt

Urząd Gminy Mogilany kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Mogilany poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Mogilanach. Urząd Gminy Mogilany kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Mogilanach

Urząd Gminy Mogilany jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Mogilany możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Mogilany godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Mogilany

Adres: ul. Rynek 2, 32-031 Mogilany

Telefon: 12 270 10 13 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mogilany:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-15:00

Gmina Mogilany

Urząd Gminy Mogilany jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Mogilanach. Urząd Gminy Mogilany jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Mogilan znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Mogilany, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Mogilanach pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Mogilany jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Mogilany powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Mogilan natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Mogilanach.

Urząd Gminy Mogilany wydziały

Urząd Gminy Mogilany pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Mogilany wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Mogilanach mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Mogilan
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Mogilanach
 • Wydział Edukacji Gminy Mogilany
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Mogilanach

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Mogilany ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Mogilany

Liczba wyświetleń: 407Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS