Urząd Gminy Mucharz – Gmina Mucharz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Mucharz – Gmina Mucharz

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Mucharz. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Mucharzu przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Mucharz wydziały, dowód osobisty.

Urząd Gminy Mucharz kontakt

Urząd Gminy Mucharz umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Mucharz pozwala również mieszkańcom Mucharza, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Mucharz kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Mucharz godziny otwarcia

W Mucharzu Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Mucharz sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Mucharza, Urząd Gminy Mucharza godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Mucharz

Adres: 34-106 Mucharz 226

Telefon: 33 876 14 68,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mucharz:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-17:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-13:00

Gmina Mucharz

Urząd Gminy Mucharzu to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Mucharz jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Mucharz, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Mucharza została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Mucharza wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Mucharz czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Mucharz druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Mucharz udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Mucharzu. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Mucharz przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Mucharz

Liczba wyświetleń: 222Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS