Urząd Gminy Raba Wyżna – Gmina Raba Wyżna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Raba Wyżna. Telefon Urzędu Gminy w Rabie Wyżnej. Gmina Raba Wyżna kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Raby Wyżnej.

Kontakt Urząd Gminy Raba Wyżna

Adres: Raba Wyżna 41, 34-721 Raba Wyżna

Telefon: +48 18 269 12 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Raba Wyżna

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Raba Wyżna

Urząd Gminy Raba Wyżna to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Raba Wyżna. W Urzędzie Gminy Raba Wyżna mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Raba Wyżna.

Kontakt z Urzędem Gminy Raby Wyżnej

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Rabie Wyżnej, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Raby Wyżnej kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Raby Wyżnej jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Raba Wyżna godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Raby Wyżnej warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Raby Wyżnej obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Raby Wyżnej jest zamknięty.

Urząd Gminy Raba Wyżna wydziały

Urząd Gminy w Rabie Wyżnej posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Raby Wyżnej czy Wydział Spraw Obywatelskich Raba Wyżna. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Raba Wyżna wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Raba Wyżna

Liczba wyświetleń: 34Wyszukaj dodatkowe informacje: