Urząd Gminy Raciechowice – Gmina Raciechowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Raciechowice – Gmina Raciechowice

Urząd Gminy w Raciechowicach - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Raciechowicach dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Raciechowice.

Kontakt Raciechowice Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Raciechowicach mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Raciechowicach, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Raciechowice kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Raciechowicach jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Raciechowice telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Raciechowicach. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Raciechowic, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Raciechowicach jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Raciechowice telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Raciechowice

Adres: Raciechowice 277, 32-415 Raciechowice

Telefon: 12 372 52 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Raciechowice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Raciechowice

Urząd Gminy w Raciechowicach stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Raciechowic. Urząd Gminy Raciechowice to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Raciechowice dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Raciechowic starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Raciechowice powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Raciechowice angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Raciechowice został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Raciechowice pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Wydziały Urzędu Gminy Raciechowic

Urząd Gminy Raciechowice to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Raciechowice został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Raciechowic

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Raciechowic, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Raciechowice

Liczba wyświetleń: 255Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS