Urząd Gminy Ryglice – Gmina Ryglice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Ryglice – Gmina Ryglice

Gmina Ryglice kontakt dla mieszkańców Ryglic. Numery telefonu Urzędu Gminy Ryglic. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ryglicach.

Urząd Gminy w Ryglicach kontakt

Ważną kwestią dla mieszkańców jest kontakt z Urzędem Gminy Ryglice. Każdy z wydziałów wewnętrznych Urzędu Gminy w Ryglicach posiada odrębny numer telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Gminy Ryglice kontakt prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną. Wiadomości mailowe kierowane do placówki powinny być opatrzone tytułem, a także zawierać imię, nazwisko i adres nadawcy. Urząd Gminy Ryglice kontakt prowadzi w godzinach otwarcia, w tym czasie obsługiwane są połączenia telefoniczne, a także przesyłane odpowiedzi na wiadomości mailowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ryglicach

Szczegółowe godziny otwarcia Urzędu Gminy Ryglice podano powyżej. Niekiedy Urząd Gminy Ryglice organizuję dyżury weekendowe, dla mieszkańców, którzy nie mogą zjawić się osobiście w placówce w dniach od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ryglicach są przystosowane pod potrzeby mieszkańców, aby ułatwić oraz umożliwić osobisty kontakt jak największej liczbie osób.

Kontakt Urząd Gminy Ryglice

Adres: Rynek 9, 33-160 Ryglice

Telefon: 14 644 36 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ryglice:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Gmina Ryglice

Urząd Gminy Ryglice to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Ryglice, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Ryglice zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Ryglice. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Ryglice mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Ryglice odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Ryglice składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Ryglic mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Ryglicach to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Ryglic wydziały

Można powiedzieć, że Urząd Gminy w Ryglicach składa się z różnych działów, z których każdy ma swoją specyficzną rolę. Jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który odpowiada za kwestie związane z transportem i ruchem drogowym. Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Ryglice zajmuje się różnymi problemami dotyczącymi mieszkańców. Każdy z tych działów ma swoje unikalne zadania, które pomagają mieszkańcom i służą do zaspokojenia ich potrzeb.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Ryglic

Aby uzyskać pomocy w kwestiach związanych z pojazdami i prawem jazdy, to warto udać się do Wydziału Komunikacji znajdującego się w Urzędzie Gminy w Ryglicach. W tym miejscu pracownicy służą pomocą w różnych formalnościach, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Ryglicach udostępnia dodatkowe informacje telefonicznie.

Mapa Urząd Gminy Ryglice

Liczba wyświetleń: 434Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS