Urząd Gminy Skawina – Gmina Skawina

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Skawina – Gmina Skawina

Wydziały Urzędu Gminy Skawina. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Skawina. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Skawina oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy Skawina kontakt

Urząd Gminy Skawina kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Skawinie można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Skawinie, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Skawina, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Skawina, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Skawiny przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Skawiny kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Skawiny może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Skawiny.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Skawinie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Skawinie są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Skawina. Urząd Gminy Skawina jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Skawina

Adres: Rynek 1, 32-050 Skawina

Telefon: 12 277 01 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Skawina:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Skawina

Pracownicy Urzędu Gminy Skawina są do dyspozycji mieszkańców gminy Skawina w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Skawina udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce. Pracownicy Urzędu Gminy Skawina są dostępni, aby udzielić mieszkańcom pomocy w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie dedykowanej UG Skawina można znaleźć informacje dotyczące godzin pracy oraz kontaktu z poszczególnymi wydziałami, co ułatwia mieszkańcom zgłaszanie swoich spraw i uzyskiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie te działania podejmowane przez Urząd Gminy Skawina mają na celu stworzenie atrakcyjnego, rozwiniętego i zrównoważonego środowiska dla lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane projekty i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Skawina przyczynia się do rozwoju gminy i spełnienia potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Wydziały Urzędu Gminy Skawiny

Urząd Gminy Skawina to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Skawina został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Skawiny

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Skawiny, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Skawina

Liczba wyświetleń: 286Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS