Urząd Gminy Skrzyszów – Gmina Skrzyszów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Skrzyszów – Gmina Skrzyszów

Urząd Gminy w Skrzyszowie - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Skrzyszowie dostępne na stronie. Gmina Skrzyszów kontakt, telefon.

Urząd Gminy w Skrzyszowie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Skrzyszów możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Skrzyszów, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Skrzyszów kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Skrzyszów uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Skrzyszowie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Skrzyszów, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Skrzyszów. Aktualnie Urząd Gminy Skrzyszów działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Skrzyszowie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Skrzyszów jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Skrzyszów

Adres: Skrzyszów 642, 33-156 Skrzyszów

Telefon: 14 632 63 30 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Skrzyszów:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Skrzyszów – Urząd Gminy w Skrzyszowie

Urząd Gminy w Skrzyszowie jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Skrzyszowa. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Skrzyszów utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Skrzyszowa oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Skrzyszowa (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Skrzyszowa, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Skrzyszowa, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Skrzyszów gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Skrzyszów organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Skrzyszowa. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Skrzyszowie można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Skrzyszów.

Mapa Urząd Gminy Skrzyszów

Liczba wyświetleń: 342Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS