Urząd Gminy Stryszawa – Gmina Stryszawa

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Stryszawa – Gmina Stryszawa

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Stryszawie. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Stryszawy.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Stryszawy?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Stryszawie, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Stryszawa, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Stryszawa.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Stryszawy

Aby udać się do Urzędu Gminy Stryszawa, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Stryszawa mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stryszawie mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Stryszawa

Adres: Stryszawa 17, 34-205 Stryszawa

Telefon: 33 874 72 72,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stryszawa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Stryszawa

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Stryszawa, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Stryszawa. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Stryszawa oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Stryszawa.

Urząd Gminy Stryszawa zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Stryszawy. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Stryszawy, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Stryszawa tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Stryszawa Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Stryszawa, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Stryszawa Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Stryszawy korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Stryszawa prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Stryszawa będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Stryszawy. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Stryszawa do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Stryszawa

Liczba wyświetleń: 393Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS