Urząd Gminy Tomice – Gmina Tomice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Tomice. Kontakt z Urzędem Gminy w Tomicach telefonicznie, mailowo. Gmina Tomice godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Tomice

Adres: Wadowicka 51, 34-100 Tomice

Telefon: 33 823 35 98,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Tomice

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Tomice

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Tomic. W Urzędzie Gminy Tomice mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Tomice jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Tomic?

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Tomicach, najlepiej zajrzeć na ich oficjalną stronę, gdzie znajdziesz informacje kontaktowe. Obecnie Urząd umożliwia kontakt zdalny, np. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, zgodnie z godzinami otwarcia placówki. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Tomic

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy w Tomicach, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie znajdują się aktualne informacje dotyczące godzin otwarcia Gminy Tomice. Zaleca się, aby przed wizytą w urzędzie upewnić się, że urząd będzie otwarty. Urząd Gminy Tomic jest czynny w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, a w dni wolne od pracy jest zamknięty. Jeśli dochodzi do zmian w harmonogramie pracy urzędu, informacje te są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Urząd Gminy Tomice wydziały

W Urzędzie Gminy Tomice mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Tomic mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Tomice są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Tomice

Liczba wyświetleń: 72Wyszukaj dodatkowe informacje: