Urząd Gminy Tychy – Gmina Tychy

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Tychach – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Tychy. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Tychy?

Kontakt Urząd Gminy Tychy

Adres: Warszawska 38, 08-470 Wilga

Telefon: 25 685 30 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Tychy

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 09:00-17:00
  • wtorek 07:00-15:00
  • środa 07:00-15:00
  • czwartek 07:00-15:00
  • piątek 07:00-15:00

Gmina Tychy

Urząd Gminy Tychy jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Tychy mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Tychy. Udając się do UG Tychów, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych.

Kontakt z Urzędem Gminy Tychów

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Tychach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Tychów prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Tychów jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Tychów udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Tychy godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Tychów warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Tychów obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Tychów jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Tychy jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Tychów, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Gminy Tychy prawo jazdy

Urząd Gminy Tychy to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Tychach i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Tychy

Liczba wyświetleń: 50Wyszukaj dodatkowe informacje: