Inspektorat ZUS Tychy

ZUS Tychy – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Tychach

Kategoria: ZUS

Województwo: śląskie

ZUS Tychy – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Tychach

ZUS Tychy godziny otwarcia placówki, godziny urzędowania. ZUS Inspektorat w Tychach telefon, kontakt, adres. Dane kontaktowe ZUS Tychy de Gaulle'a.

W Tychach mieści się jednostka Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w których mieszkańcy mogą realizować potrzebne formalności. Należy wiedzieć, że obecny w mieście Tychy ZUS jest inspektoratem, podległym pod Oddział ZUS w Rybniku.

ZUS Tychy godziny otwarcia

Aktualnie ZUS Tychy jest czynny we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku. Instytucja prowadzi zarówno obsługę klientów stacjonarnie jak i telefonicznie. Warto znać godziny otwarcia ZUS w Tychach chcąc udać się osobiście do placówki. Również podczas połączeń telefonicznych godziny otwarcia okazują się przydatne. Aktualnie Tychy ZUS godziny otwarcia ustalił tożsame dla dni od wtorku do piątku. W poniedziałki obsługa klientów prowadzona jest o dwie godziny dłużej, dzięki czemu większa ilość petentów może skorzystać z usług oferowanych w placówce.

Godziny otwarcia ZUS Tychy to:

  • poniedziałek: 08:00-17:00
  • wtorek: 08:00-15:00
  • środa: 08:00-15:00
  • czwartek: 08:00-15:00
  • piątek: 08:00-15:00

ZUS Tychy telefon

Jednym ze sposobów na uzyskanie kontaktu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Tychach jest połączenie telefoniczne. Obecnie numer telefonu ZUS Tychy dostępny jest zarówno bezpośrednio do placówki jak i w formie ogólnopolskiej infolinii. Oczywiście telefon ZUS Tychy obsługiwany jest przez pracowników w godzinach otwarcia. Poza tym czasem nie ma możliwości uzyskania wsparcia telefonicznego. Warto mieć na uwadze, że odpowiedzi wiele pytań kierowanych do ZUS umieszczono online ze względu na duże zainteresowanie tematem.

ZUS Tychy kontakt telefoniczny w sprawie ulg i umorzeń obsługuje pod numerem (32) 32 74 030 wewnętrzny 105. Rozmowę przeprowadza doradca z zakresu ulg i umorzeń.

Telefoniczna infolinia ZUS Tychy działa pod numerem 22 560 16 00. Połączenia nie są kierowane bezpośrednio do placówki a do Centrum Informacji Telefonicznej ZUS. Korzystanie z podanego numeru jest zalecane, mimo iż nie jest to bezpośredni numer telefonu ZUS Tychy, konsultanci telefoniczni posiadają fachową wiedzę na temat każdej placówki w kraju. Można stwierdzić fakt, iż telefon ZUS Tychy to (32) 32 74 030 wew.105 dla osób chcących skontaktować się ze specjalistą ulg i umorzeń. Natomiast osoby których zapytanie nie jest związane z tą kwestią powinny skorzystać z infolinii.

Telefon: 22 560 16 00

ZUS Tychy kontakt

Kontakt telefoniczny jest jedynym realizowanym w inspektoracie ZUS w Tychach. Zapytania mailowe mogą być kierowane na adres ogólny ZUS – [email protected]. Treść wiadomości może być skoncentrowana na Inspektoracie ZUS Tychy. Należy jednak wiedzieć, że bezpośredni kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej nie jest realizowany przez instytucje.   

Adres: ul. de Gaulle`a 16, 43-100 Tychy

Podany adres ZUS Tychy jest istotny dla mieszkańców miast Bieruń, Imielin, Lędziny, Tychy, a także gmin Bojszowy i Chełm Śląski. Osoby zamieszkujące wymienione tereny podlegają pod placówkę jaką jest ZUS Inspektorat w Tychach

Liczba wyświetleń: 2480Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS