Urząd Gminy Uście Gorlickie – Gmina Uście Gorlickie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Uście Gorlickie – Gmina Uście Gorlickie

Gmina Uście Gorlickie kontakt dla mieszkańców Uścia Gorlickiego. Numery telefonu Urzędu Gminy Uścia Gorlickiego. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Uściu Gorlickim.

Kontakt Uście Gorlickie Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Uście Gorlickie jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Uściu Gorlickim. Urząd Gminy Uście Gorlickie kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Uście Gorlickie jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Uściu Gorlickim zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Uścia Gorlickiego rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Uście Gorlickie telefon

Urząd Gminy w Uściu Gorlickim jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Uście Gorlickie możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Uściu Gorlickim jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Uście Gorlickie telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Uście Gorlickie

Adres: Uście Gorlickie 80, 38-315 Uście Gorlickie

Telefon: 18 351 60 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Uście Gorlickie:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Gmina Uście Gorlickie

Urząd Gminy w Uściu Gorlickim jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Uście Gorlickie. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Uściu Gorlickim jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Uście Gorlickie jest ważnym punktem na mapie. Gmina Uście Gorlickie stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Uścia Gorlickiego. Urząd Gminy Uście Gorlickie składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Uście Gorlickie funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Uście Gorlickie, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Uście Gorlickie Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Uściu Gorlickim. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Uście Gorlickie mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Uście Gorlickie dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Uście Gorlickie można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Uście Gorlickie, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Uście Gorlickie wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Uście Gorlickie

Liczba wyświetleń: 185Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS