Urząd Gminy Wolbrom – Gmina Wolbrom

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Wolbrom – Gmina Wolbrom

Urząd Gminy Wolbrom sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Wolbromiu – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Wolbrom wydziały.

Urząd Gminy Wolbrom kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Wolbromiu możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Wolbrom kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Wolbromiu należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Wolbromiu, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wolbromiu. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Wolbromiu jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Wolbrom. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Wolbromiu możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Wolbrom godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Wolbromiu są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wolbromiu. Instytucja Urzędu Gminy Wolbrom jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Wolbrom jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Wolbrom

Adres: Krakowska 1, 32-340 Wolbrom

Telefon: 32 644 23 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wolbrom:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Wolbrom

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Wolbromiu, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Wolbrom czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Wolbrom jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Wolbromiu wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Wolbromiu można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Wolbrom stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Wolbrom zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Wolbrom Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Wolbromiu należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Wolbromiu jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Wolbrom prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Wolbromiu można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Wolbromiu oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Wolbrom udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Wolbromiu odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Wolbrom

Liczba wyświetleń: 424Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS