Urząd Gminy Zembrzyce – Gmina Zembrzyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy Zembrzyce – Gmina Zembrzyce

Urząd Gminy Zembrzyce - centrum administracyjne w Zembrzycach. Gmina Zembrzyce kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Zembrzyc, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy Zembrzyce kontakt

Urząd Gminy Zembrzyce na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Zembrzycach można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Zembrzyce kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Zembrzyce godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Zembrzycach są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Zembrzyce jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Zembrzyc jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Zembrzyc są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Zembrzyce.

Kontakt Urząd Gminy Zembrzyce

Adres: Zembrzyce 540, 34-210 Zembrzyce

Telefon: 33 874 60 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zembrzyce:

 • Poniedziałek 7:00-15:00
 • Wtorek 7:00-15:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Zembrzyce

Urząd Gminy w Zembrzycach oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Zembrzyce mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Zembrzyce można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Zembrzyce posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Zembrzyce składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Zembrzyce to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Zembrzyce
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Wydziały Urzędu Gminy Zembrzyc

W Urzędzie Gminy Zembrzyc istnieje kilka wydziałów, które zajmują się różnymi dziedzinami. Każdy z tych wydziałów ma swoje specjalne zadania i zajmuje się określonymi sprawami. Na przykład, w Urzędzie Gminy Zembrzyc znajduje się Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Poza tym Urząd Gminy Zembrzyc ma również Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi, oraz Wydział Ochrony Środowiska, który zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w jednostce jaką jest gmina Zembrzyce.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zembrzyc

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zembrzyc to jedno z najważniejszych miejsc, do którego mieszkańcy zgłaszają się w celu załatwienia spraw związanych z prawem jazdy i pojazdami. Na tym wydziale można załatwić formalności związane z uzyskaniem numeru PKK, odbiorem dokumentu prawa jazdy, rejestracją pojazdu, odbiorem tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Zembrzyc obsługuje swoich klientów w godzinach pracy placówki.

Mapa Urząd Gminy Zembrzyce

Liczba wyświetleń: 218Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS