Urząd Marszałkowski Katowice

Urząd Marszałkowski Katowice

Kategoria: Urząd Marszałkowski

Województwo: śląskie

Urząd Marszałkowski Katowice kontakt dla interesantów. Informacje na temat BDO, wydział środowiska, wydział zdrowia. Urząd Marszałkowski Katowice godziny otwarcia.

Urząd Marszałkowski Katowice kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego mieści się w Katowicach. Warto wiedzieć, że instytucja jest także siedzibą Marszałka Województwa. Urząd Marszałkowski Katowice kontakt z osobami zainteresowanymi realizuje za pomocą poczty elektronicznej, a także przez telefon. Warto pamiętać, że wszelkie zapytania skierowane na adres mailowy Urzędu Marszałkowskiego, poza treścią i tematem wiadomości muszą zawierać dane kontaktowe osoby wysyłającej.

Kontaktując się z Urzędem Marszałkowskim należy wiedzieć, że instytucja działa jedynie w wybranych godzinach w tygodniu. 

Urząd Marszałkowski Katowice adres: ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 (32) 20 78 888

Urząd Marszałkowski Katowice godziny otwarcia

Urząd Marszałkowski w Katowicach oczywiście nie pracuje całodobowo. Godziny otwarcia instytucji są takie same każdego dnia od poniedziałku do piątku. W tym czasie prowadzona jest również obsługa interesantów.

poniedziałek-piątek: 7:30-15:30

Urząd Marszałkowski Katowice praca

Dla osób zainteresowanych pracą w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach przygotowano specjalne oferty. Warto pamiętać, że w instytucji Urząd Marszałkowski Katowice praca przygotowana jest dla osób, które ukończyły szkołę średnią lub uczelnię wyższą. Istnieje także możliwość odbycia stażu w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach. Informacje na temat stanowisk, na które przeprowadzana jest rekrutacja można uzyskać online, ale także poprzez bezpośredni kontakt z Urzędem Marszałkowskim w Katowicach.

Urząd Marszałkowski Katowice BDO

Dokumenty związane z rejestrem BDO można składać elektronicznie poprzez specjalną platformę, przeznaczoną do realizacji takich formalności. 

Urząd Marszałkowski Katowice Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się sprawami z zakresu rejestru BDO. Chcąc skierować dodatkowe pytania na ten temat lub w sprawie innej powiązanej z działaniem Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, należy skorzystać z poniższych danych kontaktowych. Wydział Ochrony Środowiska nie mieści się pod głównym adresem Urzędu Marszałkowskiego.

Adres: Reymonta 24, 40-036 Katowice

Jeżeli chodzi o korespondencje listowną do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Katowice, należy ją skierować na adres: Ligonia 46, 40-037 Katowice. Warto nie zapominać o dopisku, do jakiego Departamentu ma zostać skierowany list.

Telefon: +48 (32) 77 40 980
E-mail: [email protected]

Urząd Marszałkowski Katowice Wydział Zdrowia

Wydział Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Katowice to tak właściwie Departament Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach. Podobnie jak departament Środowiska mieści się przy ulicy Ligonia 46, natomiast korespondencje należy przesyłać na adres siedziby główniej instytucji.

Telefon: +48 (32) 77 40 953/954
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 9030Wyszukaj dodatkowe informacje: