Urząd Marszałkowski Katowice

Urząd Marszałkowski Katowice

Kategoria: Urząd Marszałkowski

Województwo: śląskie

Urząd Marszałkowski Katowice

Urząd Marszałkowski Katowice kontakt dla interesantów. Informacje na temat BDO, wydział środowiska, wydział zdrowia. Urząd Marszałkowski Katowice godziny otwarcia.

Urząd Marszałkowski Katowice kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego mieści się w Katowicach. Warto wiedzieć, że instytucja jest także siedzibą Marszałka Województwa. Urząd Marszałkowski Katowice kontakt z osobami zainteresowanymi realizuje za pomocą poczty elektronicznej, a także przez telefon. Warto pamiętać, że wszelkie zapytania skierowane na adres mailowy Urzędu Marszałkowskiego, poza treścią i tematem wiadomości muszą zawierać dane kontaktowe osoby wysyłającej.

Kontaktując się z Urzędem Marszałkowskim należy wiedzieć, że instytucja działa jedynie w wybranych godzinach w tygodniu. 

Urząd Marszałkowski Katowice adres: ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 (32) 20 78 888

Urząd Marszałkowski Katowice godziny otwarcia

Urząd Marszałkowski w Katowicach oczywiście nie pracuje całodobowo. Godziny otwarcia instytucji są takie same każdego dnia od poniedziałku do piątku. W tym czasie prowadzona jest również obsługa interesantów.

poniedziałek-piątek: 7:30-15:30

Urząd Marszałkowski Katowice praca

Dla osób zainteresowanych pracą w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach przygotowano specjalne oferty. Warto pamiętać, że w instytucji Urząd Marszałkowski Katowice praca przygotowana jest dla osób, które ukończyły szkołę średnią lub uczelnię wyższą. Istnieje także możliwość odbycia stażu w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach. Informacje na temat stanowisk, na które przeprowadzana jest rekrutacja można uzyskać online, ale także poprzez bezpośredni kontakt z Urzędem Marszałkowskim w Katowicach.

Urząd Marszałkowski Katowice BDO

Dokumenty związane z rejestrem BDO można składać elektronicznie poprzez specjalną platformę, przeznaczoną do realizacji takich formalności. 

Urząd Marszałkowski Katowice Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się sprawami z zakresu rejestru BDO. Chcąc skierować dodatkowe pytania na ten temat lub w sprawie innej powiązanej z działaniem Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, należy skorzystać z poniższych danych kontaktowych. Wydział Ochrony Środowiska nie mieści się pod głównym adresem Urzędu Marszałkowskiego.

Adres: Reymonta 24, 40-036 Katowice

Jeżeli chodzi o korespondencje listowną do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Katowice, należy ją skierować na adres: Ligonia 46, 40-037 Katowice. Warto nie zapominać o dopisku, do jakiego Departamentu ma zostać skierowany list.

Telefon: +48 (32) 77 40 980
E-mail: [email protected]

Urząd Marszałkowski Katowice Wydział Zdrowia

Wydział Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Katowice to tak właściwie Departament Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach. Podobnie jak departament Środowiska mieści się przy ulicy Ligonia 46, natomiast korespondencje należy przesyłać na adres siedziby główniej instytucji.

Telefon: +48 (32) 77 40 953/954
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 10454Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS