Urząd Miasta Góra – UM w Górze

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Góra – UM w Górze

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Góry, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Góra dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Góra kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Górze warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Góra kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Górze jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Górze

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Góry są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Góra godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Góry pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Góra

Adres: ul. Adama Mickiewicza 1, 56-200 Góra

Telefon: +48 65 544 36 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Góra:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:00-16:00
 • piątek 7:00-14:00

Góra Urząd Miasta

Urząd Miasta Góry jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Góry. Urząd Miasta Góra posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Góry dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Góry występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Góra wydziały

W Urzędzie Miasta Góry działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Górze zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Góry to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Góra wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Góra Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Góry jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Góry i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Góry jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Góry możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Góra

Liczba wyświetleń: 276Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS