Urząd Miasta Nowy Wiśnicz – UM w Nowym Wiśniczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Nowy Wiśnicz – UM w Nowym Wiśniczu

Nowy Wiśnicz Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Nowym Wiśniczu dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Nowy Wiśnicz kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Nowy Wiśnicz należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Nowy Wiśnicz kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Nowy Wiśnicz telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Nowy Wiśnicz godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Nowego Wiśnicza opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Nowy Wiśnicz

Adres: Rynek 38, 32-720 Nowy Wiśnicz

Telefon: +48 14 68 509 12, +48 14 68 509 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowy Wiśnicz:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Nowy Wiśnicz Urząd Miasta

Urząd Miasta w Nowym Wiśniczu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Nowego Wiśnicza i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Nowym Wiśniczu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Nowego Wiśnicza mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Nowym Wiśniczu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Nowego Wiśnicza podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Nowego Wiśnicza podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Nowy Wiśnicz dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Nowego Wiśnicza dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Nowy Wiśnicz dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Nowy Wiśnicz

Liczba wyświetleń: 542Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS