NFZ Słupsk

NFZ Słupsk - Narodowy Fundusz Zdrowia Delegatura w Słupsku

Opublikowano:

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: pomorskie

NFZ Słupsk - Narodowy Fundusz Zdrowia Delegatura w Słupsku

Narodowy Fundusz Zdrowia Słupsk skierowania do sanatoriów. Uzyskanie EKUZ w NFZ Delegatura w Słupsku. Kontakt, godziny otwarcia, adres, numer telefonu.

NFZ Słupsk

Placówka Narodowego Funduszu Zdrowia- NFZ Słupsk zajmuje się przedsięwzięciami z dziedziny opieki zdrowotnej. Wydaje wszelkiego rodzaju świadczenia dotyczące ochrony zdrowia, finansuje projekty mające na celu usprawnienie opieki zdrowotnej w Polsce. Organy Delegatury Słupsk NFZ, jakimi są; Rada Funduszu, Prezes Funduszu, rady oddziałów wojewódzkich Funduszy oraz dyrektorzy oddziałów wojewódzkich Funduszy zajmują się również promocją zdrowia. W NFZ Słupsk ul Poniatowskiego można również uzyskać skierowania na pobyt w sanatoriach czy Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ.  W NFZ Słupsk praca dotyczy prowadzenia działań na rzecz poprawy zdrowia klientów i ich bezpieczeństwa zdrowotnego.

NFZ Słupsk kontakt

Siedziba NFZ Delegatura w Słupsku znajduje się na ul. Poniatowskiego 4. Jest delegaturą Narodowego Funduszu Zdrowia Pomorski Oddział Wojewódzki w Gdańsku- Oddział NFZ Słupsk. Pracownicy NFZ Słupsk kontakt interesantów z jednostką prowadzą w godzinach otwarcia urzędu. Kontaktowanie się z placówką jest możliwe dzięki korzystaniu z numeru telefonu, który został udostępniony do użytku publicznego. Innym sposobem łączenia się z instytucją jest elektroniczna poczta mailowa. Na podany adres każdy interesant może wysyłać wiadomości z nurtującym go pytaniem. Jednak należy pamiętać, że każda z tych wiadomości powinna mieć odpowiednią formę. Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że treść musi posiadać cechy urzędowej korespondencji oraz dane adresata, takie jak: imię, nazwisko, adres zamieszkania.

NFZ Słupsk adres: Poniatowskiego 4, 76-200 Słupsk
E-mail: [email protected]
NFZ Słupsk telefon: 59 840 29 86
NFZ Słupsk godziny otwarcia:

Poniedziałek  08:00-15:45
Wtorek   08:00-15:45
Środa   08:00-15:45
Czwartek  08:00-15:45 
Piątek  08:00-15:45 
Sobota Zamknięte  
Niedziela Zamknięte  

NFZ Słupsk karta EKUZ

Karta EKUZ zwana Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego jest jednym z uprawnień, które można zdobyć w jego placówce. Interesant chcący pozyskać NFZ Słupsk EKUZ powinien złożyć do Delegatura Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Słupsk wniosek o jej wydanie. NFZ Słupsk karta EKUZ można uzyskać ją bezpośrednio w delegaturze NFZ w Słupsku, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP lub Internetowego Konta Pacjenta IKP. W przypadku składania wniosku w delegaturze karta zostanie wydana od ręki. Podczas korzystania z ePUAP, istnieje 5-dniowy okres rozpatrywania wniosku, a karta EKUZ wysyłana jest na wskazany przez wnioskodawcę adres. Tak samo jest w przypadku wnioskowania przez Internetowe Konto Pacjenta. 

NFZ Słupsk sanatoria

NFZ Poniatowskiego Słupsk posiada listę sanatoriów, z którymi współpracuje. Dzięki prężnemu partnerstwu z tymi jednostkami Delegatura NFZ Słupsk może wydawać skierowania na leczenie uzdrowiskowe osób wymagających odpowiedniej opieki i procesu leczniczego. W NFZ Słupsk sanatoria przyjmują pacjentów przez cały rok. Jeśli petent chce uzyskać skierowanie na pobyt w sanatorium, musi udać się na odpowiednie badania lekarskie, gdzie zostanie dokładnie przebadany. Po wizycie lekarz ubezpieczenia zdrowotnego na podstawie stanu zdrowia pacjenta, podejmuje decyzję o przyznaniu skierowania. Po pierwszym etapie wydania skierowania przez lekarza pacjent powinien przekazać skierowanie do NFZ, gdzie dokument zostaje poddany kolejnej kontroli. 

Liczba wyświetleń: 2385Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS