Urząd Stanu Cywilnego Bochnia – USC Bochni

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Bochnia – USC Bochni

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Bochni. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bochni. Ślub cywilny USC Bochnia.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Bochnia

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Bochni, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Bochnia kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Bochni można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Bochni, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Bochnia kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Bochni.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Bochni

Urząd Stanu Cywilnego w Bochni jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Bochni nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Bochnia godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Bochnia

Adres: Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia

Telefon: 14 614 91 61,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Bochnia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Bochni

Urząd Stanu Cywilnego w Bochni to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Bochnia działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Bochni.

Urząd Stanu Cywilnego w Bochni odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Bochni i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bochni. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Bochnia akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Bochnia akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Bochnia

Liczba wyświetleń: 1914Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS