Urząd Stanu Cywilnego Brzesko – USC Brzeska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Brzesko – USC Brzeska

Urząd Stanu Cywilnego w Brzesku – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brzesku. Urząd Stanu Cywilnego Brzesko kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Brzesko kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Brzesko kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzesku można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Brzesko kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Brzesko przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brzesku

Przed kontaktowaniem się z USC w Brzesku, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Brzesku godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Brzesku jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Brzesko

Adres: Tadeusza Kościuszki 7, 32-800 Brzesko

Telefon: 14 663 51 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Brzesko:

  • poniedziałek 8:00-15:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Brzesku

Urząd Stanu Cywilnego Brzesko (USC w Brzesku) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Brzesko wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Brzesku jest ważnym miejscem dla mieszkańców Brzeska, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Brzesko akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Brzesku, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Brzesko akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Brzesko

Liczba wyświetleń: 272Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS