Urząd Stanu Cywilnego Gorlice – USC Gorlic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Gorlice – USC Gorlic

Urząd Stanu Cywilnego Gorlice numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Gorlice Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Gorlice terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego w Gorlicach kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Gorlice kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Gorlice osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Gorlice telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Gorlicach godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Gorlicach działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Gorlice godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Gorlice w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Gorlice

Adres: Rynek 2, 38-300 Gorlice

Telefon: 18 353 62 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Gorlice:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 9:00-17:00
  • Piątek 9:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Gorlicach

Urząd Stanu Cywilnego w Gorlicach jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Gorlice rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Gorlice ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Gorlice ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Gorlicach to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Gorlicach lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Gorlice koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Gorlice ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Gorlicach to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Gorlice oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Gorlicach, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Gorlice i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Gorlice

Liczba wyświetleń: 161Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS