Urząd Stanu Cywilnego Józefów – USC Józefowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Józefów – USC Józefowa

Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Józefowie? USC Józefów ślub cywilny.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Józefów

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Józefowie, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Józefów kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Józefowie można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Józefowie, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Józefów kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Józefowa.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Józefowie

Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Józefowie nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Józefów godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Józefów

Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów

Telefon: 22 779 00 46,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Józefów:

  • Poniedziałek 10:00-18:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa wyłącznie rejestracja zgonów
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie

Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie jest instytucją, której zadaniem jest utrzymywanie dokumentacji wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Józefów działa na podstawie prawa, które regulują proces rejestracji i archiwizacji oficjalnych dokumentów dotyczących tych wydarzeń. Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie jest odpowiedzialny za bieżącą rejestrację narodzin, nadawanie imion i nazwisk oraz wydawanie aktów urodzenia. Dodatkowo instytucja zajmuje się rejestracją małżeństw, rozwodów i zgonów. Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie jest również odpowiedzialny za aktualizację i przechowywanie dokumentów. Znajdujące się w archiwum placówki akty stanu cywilnego są przydatne w sytuacji w której petenci potrzebują ich odpisów.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Józefowie ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Józefowie to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Józefów? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Józefowie przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Józefów? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Józefowie są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Józefowie, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Józefów

Liczba wyświetleń: 334Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS