Urząd Stanu Cywilnego Kalisz – USC Kalisza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Kalisz – USC Kalisza

USC Kalisz kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kaliszu. Urząd Stanu Cywilnego Kalisz ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego Kalisz kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Kalisz, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Kalisz kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Kalisz bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Kalisz kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kaliszu, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kaliszu

Urząd Stany Cywilnego w Kaliszu jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Kalisz godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Kaliszu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kalisz

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 1A, 62-800 Kalisz

Telefon: 627 654 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kalisz:

  • poniedziałek 7:30–15:30
  • wtorek 7:30–15:30
  • środa 7:30–15:30
  • czwartek 7:30–15:30
  • piątek 7:30–15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Kaliszu

Urząd stanu cywilnego w Kaliszu jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Kalisz rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Kalisz zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Kalisza.

Urząd Stanu Cywilnego Kalisz ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Kaliszu oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Kalisza pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kalisz

Liczba wyświetleń: 314Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS