Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka – USC Kobyłki

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka – USC Kobyłki

Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka terminy ślubów. USC Kobyłka kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Kobyłce akt urodzenia, zgonu.

USC Kobyłka kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kobyłce należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Kobyłce od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kobyłce

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kobyłce, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kobyłce. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka

Adres: Wołomińska 1, 05-230 Kobyłka

Telefon: 22 760 70 07,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Kobyłce

W mieście Kobyłka Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Kobyłce rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Kobyłka odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Kobyłce i okolicach.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Kobyłce?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Kobyłce, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Kobyłce? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kobyłka

Liczba wyświetleń: 212Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS