Urząd Stanu Cywilnego Kozienice – USC Kozienic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Kozienicach. Godziny otwarcia USC Kozienice dostępne na stronie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego Kozienic.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kozienice

Adres: Parkowa 5, 26-900 Kozienice

Telefon: 48 614 35 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kozienice

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Kozienice Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kozienicach można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

USC Kozienice kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Kozienice kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kozienicach można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kozienice kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kozienicach

Urząd Stanu Cywilnego w Kozienicach otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Kozienicach. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Kozienice jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kozienicach, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kozienice ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kozienicach to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Kozienic, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Kozienice ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Kozienice oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Kozienicach lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Kozienicach to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kozienice

Liczba wyświetleń: 42Wyszukaj dodatkowe informacje: