Urząd Stanu Cywilnego Limanowa – USC Limanowej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Limanowa – USC Limanowej

Urząd Stanu Cywilnego Limanowa terminy ślubów. USC Limanowa kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Limanowej akt urodzenia, zgonu.

USC Limanowa kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Limanowej należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Limanowa kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Limanowej od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Limanowa kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Limanowej

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Limanowej, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Limanowej. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Limanowa godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Limanowa

Adres: ul. Jana Pawła II 9, 34-600 Limanowa

Telefon: 18 337 21 98,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Limanowa:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Limanowej

W mieście Limanowa Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Limanowej rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Limanowa odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Limanowej i okolicach.

Urząd Stanu Cywilnego Limanowa ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Limanowej to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Limanowej przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Limanowa? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Limanowej z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Limanowa? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Limanowej wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Limanowej.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Limanowa

Liczba wyświetleń: 1029Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS