Urząd Stanu Cywilnego Mława – USC Mławy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Mława – USC Mławy

Urząd Stanu Cywilnego w Mławie – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mławie? USC Mława ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego Mława kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Mławie, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Mławie kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Mławie można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mławie

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Mławie można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Mława jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mławie w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Mława

Adres: Stary Rynek 19, 06-500 Mława

Telefon: 23 654 36 58,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Mława:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego Mława

Urząd Stanu Cywilnego w Mławie to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Mławy. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Mława działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Mława są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Mława jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego w Mławie akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mławie, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mławie zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Mława akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Mława

Liczba wyświetleń: 59Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS